Kapadokya Hill

KAPADOKYA HILL HOTEL & SPA

Kapadokya Balayı OtelleriEvlenen çiftler balayı konusunda oldukça kararsız kalabiliyor. Hem gezilecek yerlerin olması hem de uygun olması yeni evlenen çiftler için önemli olabiliyor. Kapadokya da yeni evlenen çiftlere uzun yıllardır ev sahipliği yapıyor ve onların balayı tatilini en iyi şekilde geçirmesi için her gün biraz daha çalışıyor.

Yeni evlenen çiftlerin her türlü ihtiyaçlarını karşılayabileceği, üstelik Kapadokya’nın eşsiz güzelliğinde harika bir tatil yapabileceği bu oteller her bütçeye uygun fiyat listeleri ile hizmet veriyor. Çiftler Kapadokya balayı otelleri havuzlu ya da havuzsuz seçenekleri ile tatillerini yapabiliyor. Havuz olması pek çok çiftin öncelikli tercihi. Ancak Kapadokya balayı otelleri havuzlu olması, rakamın bir miktar daha artmasına neden olabiliyor.

Oda Ayrıcalıkları

Otel havuzları elbette pek çok ziyaretçinin eğlenceli vakit geçirebileceği noktalardan. Ancak bazı çiftler havuzlu oda seçenekleri ile bu güzel zamanlarını daha özel kılmak istiyor. Bu noktada Kapadokya balayı otelleri havuzlu oda seçenekleri ile devreye giriyor. Öyle ki herkesin kullandığı havuza girmek istemeyen ve özel bir balayı planlayan çiftler bu odalarda konaklayıp, tatillerinin keyfini çıkarabiliyor.

Ancak Kapadokya balayı otelleri havuzlu oda tercihinde bulunan çiftler, odalarını birkaç ay önceden ayırtmalıdır. Çünkü bu odalara olan talepler oldukça fazla olmakla birlikte, havuzlu oda seçenekleri de az sayıdadır.

Yeni Yılda Yeni Olanaklar

Ürgüp ve göreme gibi, Kapadokya’nın en güzel yerlerinde tatil yapmak isteyenler, bu otellerden aldıkları hizmetlere tam puan veriyor. Çünkü Kapadokya’daki oteller müşteri memnuniyeti konusunda oldukça hassas ve deneyimli kişilerin yönetmenliğinde hizmet veriyor. Kapadokya balayı otelleri 2018 yılında da çeşitli hizmetleri ile ziyaretçilerini bekliyor. Süit odalardan kurnalarından şarap akan odalara kadar pek çok seçenek sunuyor.

Üstelik bu mimari taş odalar, görenleri büyülüyor. Her yıl olduğu gibi Kapadokya balayı otelleri 2018 yılında da, balayı çiftlerine çeşitli sürprizler yapmaya devam ediyor. Balayı çiftleri ücretsiz hizmetlerden çok daha uygun fiyatlara yararlanıyor ve odaya içecek, meyve tabağı gibi jestlerle mutlu ediliyor. Ancak rezervasyon yaptırmadan önce balayı çifti olunduğu belirtilmelidir.

Her Bütçeye Uygun

Balayı çiftleri de her tatil çifti gibi uygun fiyata tatil yapmak ister. Kapadokya bu anlamda ekonomik fiyatları ile gündemde. Çünkü hemen her bütçeye uygun bir otel ya da pansiyon bulmak mümkün. Kapadokya balayı otelleri fiyatları genel olarak, otel imkanlarına göre değişiklik gösteriyor. Bunun yanında taş odalar ve mimari yapıları eski olan antik oteller, klasik pansiyonlara göre biraz daha pahalı olabiliyor. Ancak her şeyin dahil olduğu bu oteller, ziyaretçilerine unutulmaz bir tatil imkanı sunuyor. Kapadokya balayı otelleri fiyatları birkaç siteden karşılaştırılır ise, çok daha uygun bir otelde konaklamak mümkün olur. Ailece, arkadaşlar ile ya da balayı amaçlı yapılan tatillerde genellikle bu tarz mimari yapısı geniş ve yüksek, taş oteller rağbet görüyor. Üstelik bu otellerde yemekler en iyi aşçıların elinden çıkıp masaya geliyor.

Her Türlü İhtiyaç Düşünülmüş

Kapadokya balayı otelleri her şey dahil konsepti ile de hizmet veriyor. Bu otellerde ziyaretçinin her ihtiyacı düşünülerek hareket edilmiş. Menülerde bulunan vejeteryan yemeklerden, saç kurutma makineleri ve diş fırçalarına kadar en ince detaylar dahi bu otellerde yer alıyor. Kapadokya balayı otelleri her şey dahil konseptini seçecek olan çiftler, pek çok oda seçeneği ile de karşılaşacaktır. Şehir manzaralı ya da teraslı odalara olan talep çok olduğundan yerin birkaç ay önceden ayırtılması gerekmektedir. Bu otellerde sabah kahvaltısı ile başlanıp gece çorbası ile yemek hizmeti bitmektedir. Bunun yanında geç kahvaltı, öğle yemeği, 5 çayı gibi alternatifler de yer alır. Ayrıca yerli alkoller de ücretsiz olarak sunulur.

Tecrübe Edenler Memnun

Kapadokya’nın güzellikleri saymakla bitmiyor. Otelleri de müşteri memnuniyetine verdikleri önem sayesinde her gün biraz daha büyüyor. Sitelerde yer alan Kapadokya balayı otelleri yorumlar kısmında, gidip görenlerin tecrübelerine rastlamak mümkün. İlk tatiline çıkacaklar ya da balayı çiftleri bu yorumlara göre mükemmel bir tatil yapabilirler. Kapadokya balayı otelleri yorumlar kısmı kusursuz tatil planlayanlar için okunması gereken noktalar. Hatta bu yorumlardan kalınacak otel özellikleri, şehre uzaklığı ve çevresindeki olanaklar anlaşılabilir. Örneğin aracı olmayanlar, şehir merkezine daha yakın otellerde konaklayarak tüm tatilini toplu taşımalarda ya da yürüyerek geçirmezler.

Otel Konusunda Uzman

Booking yıllara dayanan tecrübesi sayesinde Türkiye ve dünyanın en iyi otelleri ziyaretçilerin ayağına seriyor. Kapadokya balayı otelleri booking sitesi üzerinden kolaylıkla seçilebilir ve otelin tüm olanakları görülebilir. Hatta farklı siteler ile karşılaştırarak, en uygun fiyatların booking sitesinde olduğunu görüntüleyebilirsiniz. Eğer ekonomik fiyatlar ile eşsiz bir tatil yapılmak isteniyor ise site mutlaka ziyaret edilmelidir. Çünkü booking yüzlerce Kapadokya otelini bir araya getirip en uygun fiyatları analiz ediyor. Fiyat performans skalası en yüksek oteller bu site üzerinden kampanyalı fiyatlar ile rezerve edilebiliyor.