Kapadokya Hill

KAPADOKYA HILL HOTEL & SPA

GENEL BİLGİLER

Otel Adı: Kapadokya Hill Hotel & Spa

Sınıf: Turizm Ve Kültür Bakanlığından Onaylı Otel

Adres: Niğde Yolu 4. Km Göre Kasabası / Nevşehir / Türkiye

Telefon: 0384 215 44 55

Faks: 0384 215 44 56

Web Sitesi: www.kapadokyahill.com

E-mail: operasyon@kapadokyahill.com

Kuruluş Tarihi: 2015

Blok Sayısı: 1

Oda Sayısı: 25

Yatak Sayısı: 84

Asansör Sayısı: 1

Genel Müdür: Mustafa ERTAŞ

Şirket Adı: Kapadokya Hill Tur. Otel Tic. Ltd. Şti / ERTAŞ GRUP

Fatura Adresi: Niğde Yolu 4. Km Göre / Nevşehir

Vergi Dairesi ve Numarası: Nevşehir Vergi Dairesi / 497 044 8347

Konuşulan Diller: Türkçe, İngilizce, İtalyanca

Evcil Hayvan: Kabul edilmiyor

Fiber internet: Ücretsiz (Otelin tüm alanlarında kablosuz internet)

KONUM

Havaalanı: Nevşehir Kapadokya Havalimanı (35 km)

Havaalanı: Kayseri Erkilet Havalimanı (90 Km)

En Yakın Yerleşim Merkezi: Göre Kasabası (0,4 km)

En Yakın Şehir Merkezi: Nevşehir (4 km)

En Yakın Hastane: Göre (1 km)

Ulaşım: Otelin 20 metre ilerisinden her 30 dakikada bir Nevşehir merkezine ve aktarmalı olarak diğer tüm kasabalara giden otobüsler mevcuttur.

ÖDEME SEÇENEKLERİ

Ödeme Şekli: Nakit, Mastercard, Visa, Amex

Evcil Hayvan: Kabul edilmiyor

Voltaj: 220 Volt

Sigara İçilmeyen Bölüm:4207 no’lu yasa gereği kapalı alanlarda sigara içilmesi yasaktır.

Kütüphane:Çok Yönlü ve İnternet Erişimli

Yastık Menüsü:3 çeşit yastık ile servis edilmektedir.

KONAKLAMA

Loft Oda – 15m2

Loft Oda 5. Katta yer almaktadır. Çatı katında yer alan bu oda konforlu yatak ve gökyüzü penceresi sunmaktadır.81 ekran LED Full HD TV bulunan odamızda makyaj masası bulunmaktadır. Zevk ile döşenmiş banyosunda duş,tuvalet ve lavabo yer almaktadır. Çatı katında yer aldığından dolayı oda giriş kısmı ile bitiş noktası arasında boy oranı düşmektedir.Önemi Not: Bu oda'da gardırop bulunmamaktadır. TİVİBU dijital servisleri ile sinema, spor, belgesel ve haber kanallarını HD olarak odanızda izleyebilirsiniz.

Deluxe Loft Oda – 25m2

Eşsiz bir dekora sahip bu Deluxe Loft oda beşinci katta bulunmaktadır. Oda antika kapı yatak başlığı ve özel tasarım mobilyalarla zevkli bir şekilde dekore edilmiştir. Odanın pencereleri Göre ve Eski Göre Harabeleri muhteşem manzarasını sunmaktadır. Gökyüzü penceresi ile yatağınızdan akşamları yıldızları seyredebilirsiniz. Osmanlı tarzı banyo tuvalet, duş ve saç kurutma makinesi ile donatılmıştır. TİVİBU dijital servisleri ile sinema, spor, belgesel ve haber kanallarını HD olarak odanızda izleyebilirsiniz.

Premier Süit – 36m2

Eşsiz bir dekora sahip bu Premier Süit odada çay/kahve hazırlama olanakları bulunmaktadır. Oda özel tasarım mobilyalarla zevkli bir şekilde dekore edilmiştir. Osmanlı tarzı banyo tuvalet, Spa jakuzi ve saç kurutma makinesi ile donatılmıştır. TİVİBU uydu servisleri ile sinema, spor, belgesel ve haber kanallarını HD olarak odanızda izleyebilirsiniz.

Premium Süit – 36m2

Eşsiz bir dekora sahip bu Premium Süit odada çay/kahve hazırlama olanakları bulunmaktadır. Oda özel tasarım mobilyalarla zevkli bir şekilde dekore edilmiş olup geniş bir balkonu bulunmaktadır. Osmanlı tarzı banyo tuvalet, Spa jakuzi ve saç kurutma makinesi ile donatılmıştır. TİVİBU uydu servisleri ile sinema, spor, belgesel ve haber kanallarını HD olarak odanızda izleyebilirsiniz.

Aile Süit – 72m2

Ultra-geniş Aile Süitimizde antika mobilyalar ile döşenmiş konforlu bir süit sunmaktadır. Ebeveyn odası ve çocuk odası ayrı olarak yer almaktadır. Bu lüks banyoda geniş spa jakuzi ve yağmur ormanları duşu bulunmaktadır. Hem ebeveyn hem de çocuk odasında televizyon bulunmaktadır. TİVİBU dijital servisleri ile sinema, spor, belgesel ve haber kanallarını HD olarak odanızda izleyebilirsiniz.

Kral Süit – 72m2

Ultra-geniş Kral Süitimizde antika mobilyalar ile döşenmiş konforlu bir süit sunmaktadır. Yatak ve oturma odası ayrı olarak yer almaktadır. Bu lüks banyoda spa jakuzi ve yağmur ormanları duşu bulunmaktadır. Hem yatak odası hem de oturma odasında televizyon bulunmaktadır. Bu lüks süit’de Iphone/ Ipod uyumlu müzik çalar, dijital alarm ve kapsül ile çalışan kahve makinası yer almaktadır. Espresso Brasil, Cafe Creme , El Salvador gibi kahve klasikleri yer almaktadır. Molton Brown marka banyo bukletleri ile lüks ve zarafetin tadını çıkartın. TİVİBU uydu servisleri ile sinema, spor, belgesel ve haber kanallarını HD olarak odanızda izleyebilirsiniz.

Kral Business Süit – 72m2

Ultra-geniş Kral Business Süitimizde antika mobilyalar ile döşenmiş konforlu bir süit sunmaktadır. Yatak ve oturma odası ayrı olarak yer almaktadır. Bu lüks banyoda spa jakuzi ve yağmur ormanları duşu bulunmaktadır. Oturma odasında çalışma masası, Ergonomik İş koltuğu, bilgisayar ve yazıcı bulunmaktadır. Bu süit iş amaçlı seyahat edenler için özel olarak tasarlanmıştır. Hem yatak odası hem de oturma odasında televizyon bulunmaktadır. Bu lüks süit’de Iphone/ Ipod uyumlu müzik çalar, dijital alarm ve kapsül ile çalışan kahve makinası yer almaktadır. Espresso Brasil, Cafe Creme , El Salvador gibi kahve klasikleri yer almaktadır. Molton Brown marka banyo bukletleri ile lüks ve zarafetin tadını çıkartın. TİVİBU dijital servisleri ile sinema, spor, belgesel ve haber kanallarını HD olarak odanızda izleyebilirsiniz.

Premium Mağara Oda – 40m2

Tarihi unsurlar harmanlanarak benzersiz bir ortam oluşturulan Premium Mağara odada gösterişli bir şömine vardır. Yerin 10 metre altında yer alan el oyması kayaların içerisinde yer alan bu odada banyo, tuvalet, duş ve saç kurutma makinesi ile donatılmıştır. TİVİBU uydu servisleri ile sinema, spor, belgesel ve haber kanallarını HD olarak odanızda izleyebilirsiniz.

Premium Mağara Süit – 50m2

Tarihi unsurlar harmanlanarak benzersiz bir ortam oluşturulan Premium Mağara süitte gösterişli bir şömine vardır. Yerin 10 metre altında yer alan el oyması kayaların içerisinde yer alan bu lüks süit içerisinde spa jakuzi, tuvalet, duş ve saç kurutma makinesi ile donatılmıştır. Bu lüks süit ’de Iphone/ Ipod uyumlu müzik çalar, dijital alarm saati ve kapsül ile çalışan kahve makinası yer almaktadır. Espresso Brasil, Cafe Creme , El Salvador gibi kahve klasikleri yer almaktadır. Molton Brown marka banyo bukletleri ile lüks ve zarafetin tadını çıkartın. TİVİBU uydu servisleri ile sinema, spor, belgesel ve haber kanallarını HD olarak odanızda izleyebilirsiniz.

Hürrem Sultan Süit – 90m2

Süper Geniş ve ferah Hürrem Sultan Süit antika mobilyalar ile döşenmiş konforlu bir süit imkanı sunmaktadır. Oda içerisinde yer alan dağ manzaralı geniş spa jakuzi yer almaktadır.Dev ekran televizyonu, harika zamanlar geçirebileceğiniz eşsiz şöminesi zerafetin sadece başlangıcı.Bu lüks banyoda Türk hamamı,yağmur ormanları duşu ve sadece size özel sauna bulunmaktadır. Bu lüks süit’de Iphone/ Ipod uyumlu müzik çalar, dijital alarm ve kapsül ile çalışan kahve makinası yer almaktadır. Espresso Brasil, Cafe Creme , El Salvador gibi kahve klasikleri yer almaktadır. Roberto Cavalli marka banyo bukletleri ve Molton Brown marka aksesuarlar ile inanılmaz bir banyo deneyimine hazır olun.TİVİBU uydu servisleri ile sinema, spor, belgesel ve haber kanallarını HD olarak odanızda izleyebilirsiniz.

Harem Mağara Süit – 100m2

Tarihi unsurlar harmanlanarak benzersiz bir ortam oluşturulan Harem Mağara süitte oda içerisinde dinlenme havuzu, tüflerin orijinal oluşumundan yapılmış şelalesi ve şöminesi bulunmaktadır. Yerin 7 metre altında yer alan el oyması kayaların içerisinde yer alan bu lüks süit içerisinde tuvalet, yağmur ormanları duşu ve saç kurutma makinesi ile donatılmıştır. Bu lüks süit ’de Iphone/ Ipod uyumlu müzik çalar, dijital alarm saati ve kapsül ile çalışan kahve makinası yer almaktadır. Espresso Brasil, Cafe Creme , El Salvador gibi kahve klasikleri yer almaktadır. Roberto Cavalli marka banyo bukletleri ve Molton Brown marka aksesuarlar ile inanılmaz bir banyo deneyimine hazır olun. TİVİBU uydu servisleri ile sinema, spor, belgesel ve haber kanallarını HD olarak odanızda izleyebilirsiniz.

YİYECEK ve İÇECEK

Ana Restoran (Göre Restoran): 50 Kişi Kapasiteli

Sabah kahvaltısı 07:00 – 11:30 saatleri arası Göre Restoran'da açık büfe şeklinde sunulmakta olup, konaklama fiyatlarına dahildir.

A’LA CARTE RESTORAN

Otelin ana restoranı olan Göre Restoran akşam 19:00 – 22:00 saatleri arasında A’La Carte restoran olarak hizmet vermektedir. Türk ve Dünya Mutfakları’ndan örnekler sergilenen A La Carte restoranda dilerseniz hazırlanmış olan set menülerden, dilerseniz menü üzerinden seçiminizi yapabilirsiniz. Tercihin set menüler üzerinden yapılması düşünüldüğü durumunda en geç saat 14:00’a kadar resepsiyondan rezervasyon yapılması gerekmektedir.

YerAçılış – Kapanış Saatleri Sunulan Hizmetler

Göre Restoran 07:00 – 11:30 Açık Büfe Kahvaltı

Havuz Bar 10:00 – 18:00 Yerli, Yabancı alkollü ve alkolsüz içecekler

Göre Restoran 19:00 – 22:00A La Carte Akşam Yemeği

HAVUZ

Alan - Derinlik

Açık Yüzme Havuzu 45 m² - 1.50 Metre Tatlı Su

Kapalı Yüzme Havuzu 160 m² - 1.50 Metre Tatlı Su

SPA & WELLNESS MERKEZİ

Spa & Wellness Merkezi’nde profesyonel terapistler tarafından yapılan masaj ve bakımlar, sizlerin hem fiziksel hem zihinsel olarak yenilenmenizi sağlayacak olup, günün bütün yorgunluğunu üstünüzden atmanıza da yardımcı olacaktır. Spa & Wellness Merkezi’nde fitness salonu, sauna, buhar odası, tuz odası, VIP masaj ve jakuzi odası, masaj odaları, dinlenme odaları, açık yüzme havuzu ve Türk Hamamı mevcut olup, 08:00 – 23:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Masajlar: 

Pascha’s Hammam

Classic Massage

Anti-stress Maasage

Local Foot Reflex Massage

Sportive Massage

Traditional Bali Massage

Mandara Massage

Thai Massage

Stone Theraphy

Lomi Lomi Massage

Güzellik Merkezi: (08:00 – 10:00 / 18:00 – 23:00)

Saç Bakımı (Artego ve Vella ürünleri) Manikür

Saç KesimiPedikür

Saç Boyama (Artego ürünleri) Saç Örgü Çeşitleri

TOPLANTI ve KONFERANS SALONU

Otelimizde 1 adet toplantı salonu bulunmaktadır.

SALON ADIYÜKSEKLİK (m) UZUNLUK (m) GENİŞLİK (m) KAPASİTE

TURASIRLI SALON 4.50 m - 12 m - 9 m - 75 Kişi

TEKNİK EKİPMANLAR

OTOMATIK KUMANDALI FLIPCHART SİSTEMİ

PROJEKSIYON SİSTEMİ

DIMMER & AYARLANABİLİR SALON İÇİ AYDINLATMA

SEYYAR HOPARLOR

MIKSER SISTEMI

120 DB SES GEÇİRMEZLİK İZALASYONU

PROFESYONEL DJ EKİPMANLARI

PROFESYONEL SES SİSTEMİ

KABLOSUZ EL MİKROFONU

KABLOSUZ YAKA MİKROFONU

KABLOLU MASA MİKROFONU

DİĞER BİLGİLER

Tüm restoran ve barlarımızda içki/içecek servisi sadece porsiyon ile yapılmaktadır.

Odalara giriş saati 14:00 ve odadan ayrılış saati 12:00’dir. Geç çıkış taleplerinizi çıkış tarihinizden bir gün önce resepsiyona bildirmeniz halinde otel doluluğu müsait olduğu sürece ücret karşılığı belirlenecek süre kadar kullanabilirsiniz.

Ünitelerin açılış ve kapanış saatleri, yerleri otel yönetimi tarafından mevsim şartlarına bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Yapılacak değişiklikler en kısa sürede bildirilir ve ilan edilir.

+12 konsept uygulunmaktadır. 12 yaş altı misafir kabul edilmemektedir.