Kapadokya Hill

KAPADOKYA HILL HOTEL & SPA

IMPERIAL Balayı Paketi

Dünyanın en büyülü yerlerinden biri olan Kapadokya’da geçireceğiniz balayını daha büyülü kılmak adına sizlere balayı paketi hazırladık. Bu paket fiyatına oda fiyatı dahil değildir. Konaklamanız ile birlikte satın alınabilir. Fiyatlar için rezervasyon butonuna tıklamanız yeterli. Mükemmel bir konaklama sizi bekliyor.

PAKET İÇERİSİNDE NELER DAHİL?

Karşılama esnasında 30 adetlik kırmızı gül buketi

Kahvaltınızı günün herhangi bir saatinde sadece size özel olarak hazırlanmış şekilde odanızda alma. Konaklama boyunca geçerlidir.

Kırmızı Güller ile oda Süslemesi ve Meyve Tabağı

Günlük 1 saat SPA kullanımı

3 gece 2 kişilik ödüllü aşçımızın set menü yemekleri ile akşam yemeği, alkolsüz içecekler dahil.

2 kişi Spa merkezindeki VIP odasında 80 dakikalık SPA paketi

2 kişi için Kapadokya bölge turu

2 Kişi Zelve açık hava müzesinde 3 Boyutlu 30 dakikalık tarihi animasyon gösterisi – Transfer Dahil

SORULARINIZ?

Bu paketi tamamıyla kullanabilmeniz için en az 3 gecelik rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir.

Bu paketi istediğiniz oda tipi ile seçebilirsiniz. Bu paket içerisinde oda fiyatı dahil değildir. Paket seçiminden sonra oda tipi ile birlikte toplam olarak fiyatlandırılacaktır.

Sabah kahvaltısı ve KDV dahildir.

Günlük 1 Saat Spa kullanımı için sunmuş olduğumuz olanaklar; Türk hamamı, Sauna, Fin Hamamı ve Tuz Odasıdır. Rezervasyon günlük gereklidir.

Akşam yemeği ödüllü aşçımızın hazırladığı set menüler ’den oluşmaktadır. Giriş gününde seçiminizi yapabilirsiniz.

80 dakikalık spa paket detayları: bay ve bayan misafirimiz için 15 dakika gül banyosu, vucut peelingi 15 dakika ( bayan misafirimiz için gül peelingi, bay misafirimiz için coconut peelingi), gül ve coconut yağı ile 50 dakika aroma terapi masajı ve ayrıca bay ve bayan misafirimiz için Ericsson Labroturaların’dan ücretsiz cilt analizi

Bölge turu Kırmızı veya Yeşil tur için geçerlidir. Giriş yaptığınız zaman rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir. Sabah saat 09:30 ila 17:00 arasında sürmektedir. Müze girişleri, öğle yemeği ve rehberlik hizmeti dahildir.

Zelve açık hava müzesinde gerçekleştirilen Dünya’nın en büyük ve en uzun 3 boyutlu mapping gösterisidir. Toplam 30 dakikalık peri bacalarına karşı yansıtılmış animasyon gösterisi olup otelden gidiş ve dönüş transferler dahildir.

REZERVASYON